01.12 Young Igi / Gedz / Siles / be vis

Agencja Will Be Fine oraz klub Nowy Andergrant w Olsztynie zapraszają na wydarzenie podczas którego zagrają: Young Igi (Konfetti Tour), Gedz (247365 Tour), Siles oraz be vis.

Data: 1.12
Miejsce: Nowy Andergrant
Otwarcie Drzwi: 19:00
Billet: Going / 30-35-40 oraz 50zł (w dniu koncertu)
Osoby niepełnoletnie mogą wejść z opiekunem lub podpisaną zgodą rodziców.

https://goingapp.pl/evt/1963159/young-igi-gedz-siles-be-vis-olsztyn

Bilety VIP Young IGI 99zł:
– Wejście bez kolejki
– Meet n Greet z Young Igim
– Możliwość zrobienia sobie zdjęcia
– Plakat z Autografem

* Young Igi – jeden z najciekawszych auto tune’ów w Polsce, który w wieku 17 lat wdarł się do polskiego rapowego mainstreamu i z każdym miesiącem zapuszcza w nim coraz to głębsze korzenie. Ochrzczony „księciem internetu” (milionowe zasięgi na YT), właśnie wydał swój drugi legalny materiał – Konfetti!

* Gedziule nazwać można ojcem chrzestnym polskiego njuskulu. Rzadko się zdarza aby raper i wokalista był też świetnym producentem muzycznym. W 2018 roku nakładem BOR światło dzienne okazała się kolejna płyta Gedza pt. „247365” na której zagościli m.in Sarius, Quebonafide czy Pham. Ukazują się właśnie remixy z płyty a Gedziula wraca na krótką trasę, przed zapowiadanym na pierwszą połowę 2019 nowym materiałem.

* Siles to jeden z najjaśniejszych młodych wilków, który przebojem wdarł się na scenę wykręcając imponujące wyniki. Ma już na koncie kolaboracje z Young Igim i wydawnictwo dla QueQuality a w Olsztynie dawno nie występował.

* be vis to odkrycie internetowej sceny rapowej 2018 roku. Jego hit Surfer ma już na koncie prawie 10 mln wyświetleń zwiastując, że autor jeszcze mocno zawojuje w rap grze.

Wstęp na teren imprezy mają wyłącznie osoby, które skończył w dniu imprezy 14 lat. Osoby nieletnie mające w dniu koncertu skończone 16 lat mogą przebywać na terenie imprezy za pisemną zgodą prawnego opiekuna (wzór poniżej). Osoby nieletnie poniżej 16 roku życia, poza zgodą opiekunów, zobowiązane są przebywać w towarzystwie osoby dorosłej.

Wzór zgody opiekuna: https://tinyurl.com/yd4u7f37