02.06 French Hip-Hop PARTY Olsztyn – De2s / DJ IDEM

FRENCH HIP-HOP PARTY OLSZTYN !!! Nie lada gratka dla fanów hip-hopu.
Po 6 latach od ostatniego koncertu w Olsztynie, dobrze już znany polskiej publice z licznych kolaboracji z polskimi artystami takimi jak Peja, Kubiszew, MorWa, Brahu, Hukos…. Francuski raper De2s powraca na scenę z przedpremierowym koncertem w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Comme un lundi” który ukaże się w 2017 roku. Tym razem raper przyjedzie prosto z Paryża w towarzystwie jednego z najbardziej utalentowanych Dj w Europie, DJ Idem. De2s zagra prawie godzinny koncert w klimacie klasycznego hip-hopu. Sam występ będzie poprzedzony showcase Dj Idem, który ma na swoim koncie współpracę z wieloma amerykańskimi i europejskimi legendami hip hopu między innymi Redman, Keith Murray, Onyx, Buddha Monk, Jeru the Damaja, Group Home, Og Daddy V, Psy4 de la Rime… Dj Idem, zwycięzca Hip-Hop Awards dla najlepszego Dj Szwajcari, rekordzista księdzi Guinessa 2015 w kategori zbiorowej w skraczach, a także zwycięzca złotego pasa w zawodach « ReadyOrNot » w kategori DJing Paryż 2016. Dj Idem, mistrz płyty winylowej, turntablista, jak na prawdziwego showmana przystało, zaprezentuje swoją technikę i talenty w skrachach, które bez wątpienia na długo zostaną w pamięci olsztyńskiej publiki.
Przed koncertem będzie można usłyszeć francuski kolektyw raperów Tadefouraille w składzie Tade MC, Djedi i Dight oraz reprezentantów lokalnej sceny, olsztyńskich raperów 2eM (Mejdż & Mekson).
Podczas imprezy będzie także zorganizowany specjalny French open mic, 5 graczy, 5 francuskich klasycznych beatów, jeden zwycięzca.
Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w open mic, podeślij nam 1 nagrany przez ciebie kawałek na katypromo@yahoo.fr , my pośród wszystkich chętnych wyłonimy 5 osób które zmierzą się w open mic podczas koncertu. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez publiczność skalą głosów. Zgłoszenia możecie podsyłać do 20 maja.

Bilety: cena 20 zł
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny „ROCKFAN” (dom handlowy INKA)

FRENCH HIP-HOP PARTY
PROWADZENIE: MEJDZ

20:30 – OTWARCIE DRZWI
21:00 – 2EM (Mejdż & Mekson) + FAZERO
21:35 – FRENCH OPEN MIC – JURY: PUBLIKA
22:00 – TADEFOURAILLE FAMILLY (Tade MC, Djedi, Dight )
22:30 – DE2S + DJ IDEM (+MA-KB)
23:30 – DJ SET – DJ IDEM / DJEDI

Klub: NOWY ANDERGRANT / OLSZTYN
Wjazd:20 zł
SPONSORZY: AKUSTIKA STUDIO NAGRAN, HIP-HOP STANDING, BIG FACTORY RECORDS, TADEFOURAILLE PROD, KLUB NOWY ANDERGRANT