02.11 ZaDuchy 2018

😎👉👉 KONCERT ZaDuchy 2018

Zagrają: Insidius, Torture of Hypocrisy, Corrodead i Vagadilerha

Gatunki muzyczne: death metal, industrial groove metal, thrash metal

Piątek – 2.11.2018
Start: 18:30
Miejsce: Nowy Andergrant
Olsztyn – ul. Kołobrzeska 32
Bilety: 20zł (🍺 jedno piwo w cenie biletu)

🔊 Wyraźcie zainteresowanie, weźcie udział, zaproście znajomych, podajcie info dalej.

😈 Będzie moc, będzie ogień. Zapraszamy!

Bilety do nabycia bezpośrednio w klubie przed koncertem, lub zdalnie poprzez stronę http://www.andergrant.com/bilety oraz w AnderGrancie,Sarmacie i Rockfanie

Zespół Insidius oraz klub Nowy Andergrant zapraszają na koncert ZaDuchy 2018! Wystąpi olsztyński Insidius, który zagra przedpremierowo swoją drugą płytę zatytułowaną „Infamia”, Torture Of Hypocrisy promujący swój ostatni album „RBMK-1000” oraz goście czyli zespół Corrodead i Vagadilerha!

Insidius

Szeroko pojęty death metal z Olsztyna. Zespół rozpoczął oficjalną działalność w roku 2013 na festiwalu wspomnień Szymona Czecha. Od tego czasu Insidius działa nieprzerwanie na scenie i miał przyjemność zagrać z takimi zespołami jak Vader, Marduk, Grave, Arkona (pl), Azarath, Antigama, Trauma, Valkyria, Infernal War, Lost Soul, Vesania i wiele więcej. Zespół ma na koncie debiut wydany w roku 2016 pt. „Shadows Of Humanity”, który był promowany na serii koncertów z zespołem Trauma oraz trasie Imperium Poloniae 2016 u boku Vader oraz Infernal War. Olsztyńska grupa przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu pt. „Infamia”, zarejestrowanego zimą 2018 w studiu Hertz w Białymstoku. We wrześniu 2018, zespół zagrał serię koncertów w 9 polskich miastach u boku takich grup jak Vader, Marduk i Arkona na trasie XXXV-lecie Chaosu, gdzie po raz pierwszy została zaprezentowana „Infamia”.
Aktualnie zespół planuje promocyjne koncerty, pierwszy występ będzie miał miejsce właśnie 2 listopada w rodzimym Olsztynie. Będzie możliwość posłuchania nowej płyty na żywo oraz kawałków z pierwszej płyty. Zostanie wystawiony merch gdzie będzie można kupić obie płyty, a także koszulki. Do zobaczenia!

https://www.facebook.com/InsidiusPoland/
https://www.youtube.com/channel/UCyLPmBuoNClBl_2dXT0paSw/featured

Torture of Hypocrisy

Torture of Hypocrisy to warmińsko-mazurska grupa groove/death metalowa założona w 2007 roku, w Mikołajkach. Zespół jest związany z olsztyńską sceną metalową. Pierwsze demo zostało wydane w 2009 r. Rok później zespół wydał debiutancki album „Random Perspectives of Reality”.W styczniu 2014r. ukazał się album „Random Augmentation”. W 2016 r. grupa przygotowała specjalny koncept album z okazji 30. rocznicy katastrofy w Czarnobylu, zatytułowany „RBMK-1000”. Zespół aktywnie koncertuje, a do tej pory dzielił scenę m. in. z Hate, Thy Disease, Obscure Sphinx, Dead Infection czy Masachist. Styl ToH charakteryzuje się dużą dawką groove, surowością riffów oraz nastawieniem na kompozycję i tekstami w języku angielskim.Zespół w swoich tekstach podejmuje zróżnicowaną tematykę, która mimo wielowątkowości ma motyw przewodni i odzwierciedlenie w nazwie grupy. Poruszane w tekstach manipulacje władzy i religii, patologie, teorie spiskowe, terroryzm i moralny upadek człowieka łączą się z industrialną estetyką art-worku i wizerunku zespołu.

https://www.facebook.com/tortureofhypocrisy/
https://www.youtube.com/user/TortureofhypocrisY

Corrodead

Zespół pochodzący z Olsztyna, grający thrash metal z elementami szybszego thrashu, wolniejszego thrashu i umiarkowanie szybkiego thrashu.

https://www.facebook.com/corrodead/
https://www.youtube.com/channel/UCf3HWr-WsAXJapUe5WEYuvA

Vagadilerha

Vagadilerha z Barczewa to mieszanka thrash i death metalu.Zespół istnieje od stycznia 2012 roku i dotychczas zagrał wiele koncertów na terenie naszego kraju.

https://www.facebook.com/Vagadilerha/
https://www.youtube.com/channel/UCia34l8uc549TlrSv9ylapg

Line up:
19:30 Corrodead 30’
20:15 Vagadilerha 30’
21:00 Torture Of Hypocrisy 40’
22:00 Insidius