14.09 STAND-up Warmia Andergrant / Bartosz Zalewski / Gaweł Feliga

Zapraszamy na dziewiątą odsłonę STAND-UP WARMIA ANDERGRANT!
Tym razem na scenie zobaczymy BARTKA ZALEWSKIEGO w pełnym programie „Klasyk”, a także Gawła Feligę. Obaj są z grupy Stand-up Polska.

Zapraszamy także na OPEN MIC’a!
Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie, mogą się zgłaszać wpisując komentarz w wydarzeniu oraz pisząc wiadomość do fanpage Stand-up Warmia.
—————————————————————————-
Na scenie:
>> BARTOSZ ZALEWSKI
pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki.
„Klasyk” to jego nowy solowy program, nazwany tak ze względu na przyszły status. Tak, naprawdę. Z pełną powagą ktoś spojrzał na to kłębowisko żarcików i pomyślał „Ha, w przyszłości będą wykładać o tym na uczelniach”, co jest oczywistą nieprawdą, ponieważ nasza planeta umiera i nie ma żadnej przyszłości.

Co więc nam pozostaje? Ucieczka, ucieczka do przodu, bez patrzenia wstecz. A czy jest lepsza forma eskapizmu niż ponad godzina spędzona w ciemnym pomieszczeniu na słuchaniu wynurzeń jakiegoś nieznajomego? Nie trzeba nawet odzywać się do siebie! Posłuchamy więc o prozie komedii, tragediach rodzinnych, naszym pięknym kraju, co mówią typowi ludzie i czego nie mówią oraz na koniec posłuchamy kilku porad z przekazem. Następnie rozejdziemy się w mrok, zadowoleni, syci i nieświadomi rozpadu.
Także: ŻARTY O PSACH

>> GAWEŁ FELIGA
Występował w Comedy Central. W Przyjaciółkach grał człowieka rozmawiającego przez telefon. Raczej nie jest złym człowiekiem, mimo że był w telewizji.
Sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym jak bardzo jesteśmy zgubieni. Lubi mówić o języku, muzyce i konsumpcji. Bardziej bebop, niż smooth jazz i na pewno rap, nie szanty. Nie boi się poruszać tematów trudnych i kontrowersyjnych. Obecnie (dokładnie w tym momencie) pisze żart o sałatce colesław.
Pisze, nagrywa, montuje. Twórca podcastu Nagrałeś To?!, w którym prowadzi rozmowy o życiu i innych żartach.

>> STAND-UP WARMIA
ULA WRÓBLEWSKA
MICHAŁ KOMISSAROW
TOMIR DĄBROWSKI
MICHAŁ KONOPKA
KRZYSZTOF SAWCZUK
www.facebook.com/standupteka

>> Uczestnicy OPEN MIC!

>> prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
www.facebook.com/jajaksa
—————————————————————————-
>> Patronat medialny:
Gazeta WYBORCZA
CoJestGrane24
Radio UWM FM

Bilety:
15 zł – (I pula – 100 pierwszych biletów)
20 zł – (II pula)
25 zł – (w dniu występu)
dotępne:
– Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
– Pub SARMATA (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 28)
– Salon Muzyczny RIFF (ul. Prosta 39)
– WWW.KUPBILECIK.PL
https://www.kupbilecik.pl/impreza-19716-standup.warmia.olsztyn.html