15.12 Spaceslug, Major Kong, Tortuga

Dudes&Dudettes,

Banshee Booking zaprasza na imprezę, która będzie odpowiedzialna za najdziwniejszą wyprawę kosmiczną wszechczasów, bo zamykającą się w murach klubu Nowy Andergrant. Zapraszam 15 grudnia na koncert pełen świeżego materiału od Major Kong , Spaceslug oraz Tortuga!

Jednocześnie będą to pewnego rodzaju urodziny, bo właśnie w grudniu 2016 powstał pierwszy koncert z ramienia Banshee Booking.
Z bagiennym dymem puścimy kończący się rok, z bagiennego dymu wywróżmy sobie nowy 😉

✦ Spaceslug – Wrocław – space rock/stoner/doom

Kto raz przyjął riffy tej załogi, ten radykalnie zawyża swoje oczekiwania wobec całego gatunku. Spaceslug to ciężkie riffy podawane w transowy sposób. Przestrzenność dźwięków otwiera ramiona, rytualny wokal stawia znajdujące się na nich włoski dęba, a niski strój dźwięków z powrotem je otula. Mam tak z kawałkiem „Bemused And Gone” z tegorocznego albumu. Nie myśl tylko, że nie potrafią przyku*wić – bardzo byś się pomylił.
https://www.facebook.com/spaceslugband/
https://spaceslug.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=hzLv0N1O7QY

✦ Major Kong – Lublin – doom/heavy/stoner

No i są – w końcu. Filar polskiego doomstonerowego grania wstąpi psychodelicznym kaloszem w Warmińskie bagna. Konstrukcja ich muzy na tyle jest bogata i trzyma się kupy, że zwyczajnie nie ma tam miejsca na wokale. W okresie letnim, za czasów „Stoner Beach Party” gawędziliśmy z Dominikiem (basistą Majora) o ich udziale w plażowej imprezie – odparł, że to co szykują na nowy album zdecydowanie już na plażę się nie nadaje. Zrozumiałam o czym mówi, gdy niedługo później wysłał mi przedpremierowe nagrania z „Brace for Impact” – ich najnowszego potwora, albumu, który wypuścili w sierpniu 🙂
https://www.facebook.com/majorkong666/
https://majorkong.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=fZPEOeYDurw

✦ Tortuga – Poznań
Info niebawem

BRAMA:
Brama 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu

BILETY:
Do kupienia online:
http://bansheebooking.8merch.com/
Oraz w punktach stacjonarnych:
Klub Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
Pub SARMATA (ul.Skłodowskiej 28)
Sklep muzyczny „ROCKFAN” (dom handlowy INKA)

Zobacz Warmię w kłębach dymu.