19.10 TAND-up Warmia Andergrant / Jacek Stramik / David Mbeda Ndege

Zapraszamy na dziesiątą odsłonę STAND-UP WARMIA ANDERGRANT!
Na scenie zobaczymy dwóch zacnych gości: JACKA STRAMIKA oraz DAVIDA MBEDA NDEGE.

Zapraszamy także na OPEN MIC’a!
Wszyscy chętni, którzy chcieliby spróbować swoich sił na scenie, mogą się zgłaszać wpisując komentarz w wydarzeniu oraz pisząc wiadomość do fanpage Stand-up Warmia.
—————————————————————————-
Na scenie:
>> JACEK STRAMIK
Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą.
Występował na 4 Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock 2016. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 „Tylko dla dorosłych”, TVN „Kuba Wojewódzki”, Comedy Central „Comedy Club”), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netflksie.

>> DAVID MBEDA NDEGE
Bo nic w życiu nie jest czarne lub białe” Z takim właśnie programem po raz pierwszy na na tej scenie pojawi się David Mbeda Ndege, czyli pierwszy polski ciemnoskóry stand-uper. Na
co dzień lekarz, puzonista i członek ekipy Comedy Lab z
Krakowa. Ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi śmiertelnie poważnie – zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. To, że ma dystans do siebie już chyba zauważyliście.
Docenicie również jego celne spostrzeżenia, żarty z absurdów dnia codziennego, hirsutyzmu i żuli. Uwaga – nie liczcie na wulgaryzmy – wszak polski język, piękny język!

>> STAND-UP WARMIA

>> Uczestnicy OPEN MIC!
—————————————————————————-
>> Patronat medialny:
Gazeta WYBORCZA
CoJestGrane24
Radio UWM FM

Bilety:
15 zł – (I pula – 100 pierwszych biletów)
20 zł – (II pula)
25 zł – (w dniu występu)
liczba miejsc ograniczona
dotępne:
– Salon Muzyczny RIFF (ul. Prosta 39)
– WWW.KUPBILECIK.PL
https://www.kupbilecik.pl/impreza-20390-standup.warmia.olsztyn.html
od 25.09 także:
– Nowy ANDERGRANT (ul. Kołobrzeska 32)
– Pub SARMATA (ul. Marii Curie-Skłodowskiej 28)