19.12 Stand-up Warmia / Michał Leja / support – Malinowski & Kasparek

Zapraszamy na kolejny wieczór Stand-up Warmia Andergrant!
Odwiedzi nas MICHAŁ LEJA! Na supporcie wystapią: KRZYSZTOF KASPAREK i JANEK MALINOWSKI, a imprezę poprowadzi JAKSA i KRZYSIEK SAWCZUK.

Michał Leja
stand-uper, improwizator i gospodarz programu „Michał Leja Show”, który szturmem zdobył uznanie publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Współtworzył „Wszyscy na jednego. Roast ‚Diablo’ Włodarczyka” w telewizji TVN. Wystąpił w programie „Kuba Wojewódzki Show”, w „Comedy Club” na Comedy Central oraz dwukrotnie w „Tylko Dla Dorosłych” w TVP2.

support:
Krzysztof Kasparek
Reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 30 lat, ale liczy na więcej. W życiu i na scenie ceni czarny humor i abstrakcję. Często czuje się lepszy od innych, ale później przypomina sobie, że nie wie gdzie postawić przecinek.

Janek Malinowski
Ze sceną komediową związany właściwie całe życie. Od 10 lat zajmuje się komedią improwizowaną razem z Grupą AD HOC. Na swoim koncie ma sukcesy, porażki i nic nieznaczące epizody.

prowadzenie: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz oraz Krzysztof Sawczuk Stand-Up Teka

Bilety: 22 zł (dostępne: www.kupbilecik.pl/impreza-32164-standup.warmia.olsztyn.html w Księgarniach Książnica Polska oraz Sklepie Muzycznym RIFF)
30 zł (w dniu imprezy)