20.06 Stand- up Warmia / Tomek Kołecki & Jasiek Borkowski

Zapraszamy na kolejny stand-up w w klubie Nowy Andergrant w Olsztynie. Tym razem odwiedzą nas z nowymi programami: Tomek Kołecki i Jasiek Borkowski. Zapraszamy także dwie osoby na open mic.
Nasze wesołe spotkanie będzie tażkże pierwszym dniem uroczystości związanych z 18 urodzinami Radia UWM FM!

TOMEK KOŁECKI
jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy, między innymi Holandię, Belgię, Francję, Niemcy, Irlandię, Szkocję i Anglię. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie „Warto mieć wymówkę”.

JASIEK BORKOWSKI
Zdecydowanie jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Nieśpieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek), który przebija sympatyczną melancholią.

prowadzenie
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
& KRZYSZTOF SAWCZUK

Bilety: 25 zł (dostępne tutaj: www.kupbilecik.pl/impreza-38457-standup.warmia.olsztyn.html)
35 zł (na bramce w dniu występu)