2016

styczeń 2016

08 – TE-TRIS
09 – THE PRODIGY Night
22 – Marek Dyjak
23 – HIP HOP RAPORT TOUR – KALI(GM), PALUCH, KęKę
24 – Gala Szlachetnej Paczki
28 – AFU-RA
29 – Percival
30 – ORGANEK

luty

05 – Xilent
06 – Kabanos,Łydka Grubasa
12 – The sound of SOUNDSCAPE
13 – MroczKoncert Scream Maker, Steel Fire, The Wheelers Band
14 – Giełda płyt winylowych
19 – SAMOGRAJ DAY: Postnatura, Frontal Cortex, Józef Ost, Baracuda Spray
20 – HAUCORE vol. 2 – HC/Metal Gig dla Schroniska Dla Zwierząt w Olsztynie!
26 – Lao Che
27 – VNM

marzec

04 – Koniec Świata/Radio Bagdad
05 – Depeche Mode Party
06 – Romantycy Lekkich Obyczajów
11 – Domowe Melodie
12 – Happysad
13 – Dawid Kwiatkowski
17 – BESIDES
18 – TABU19 – Giełda płyt winylowych,kompaktowych,kaset
19 – Małpa
20 – Kat & Roman Kostrzewski

kwiecień

01 – KUBAN
02 – Fisz Emade Tworzywo
03 – O.S.T.R.
08 – Sokół i Marysia Starosta
09 – Tales Of PINK FLOYD
10- Małe Miasta+Abel
15 – HOPE
16 – Jary Oz ex Oddział Zamknięty
17 – Rebeka
22 – Pendofsky
23 – Maleńczuk
24 – Virgin Snatch
29 – Kaliber 44
30 – Blaze Bayley

maj

06 – Nocny Kochanek
07 – BeatsMarket pres. Techno & Progressive
13 – Żabson,Guzior, Kartky, Wac Toja
14 – Koncert charytatywny ” Gramy dla Basi”
Łydka Grubasa, Berkut, KOMP, Zygmunt
15 – Young Stars
19 – II Vape Spot Warmii i Mazur
21 – Ryszard Wolbach Night in Harlem
22 – Giełda płyt winylowych, CD, kaset
25 – Dikanda
27 – „Wiedźmi Taniec” Cerber , Thempest, Mean Thai
28 – Quebonafide

czerwiec

02 – Tribute to Ronnie James Dio
04 – VI Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode + Koncert Das Moon
09 – Percival Schuttenbach
11 – Bohurt, Corrodead
12 – Giełda płyt winylowych
17 – koncert charytatywny dla Kacpra Hajduka
18 – Polska Wersja
22 – Leafblade
23 – DanielS
24 – Czesław Śpiewa
25 – Puchar Polski w Steel Darta
26 – TAU

wrzesień

10 – Pomoc w rytmach Hip-Hop
16 – Paluch
17 – Insidius
18 – Giełda płyt winylowych, kompaktowych, kaset 
18 – W odpowiedzi na agresję” The Rohies, Horpyna
23 – Stand-up Warmia Andegrant, Antoni Syrek-Dąbrowski // OPEN MIC
24 – Jeru The Damaja
30 – Tales of PINK FLOYD

październik

01 – Tomasz Lipa Lipnicki
07 – Happysad
08 – Kęke
09 – Tribute To Rammstein
14 – Bracia Figo Fagot
15 – Dub Therapy
21 – Decapitated
23 – ThermiT + Exlibris, Traffic Junky
27 – Blindead
28 – Strachy Na Lachy
29 – XXanaxx
31 – TEDE

listopad

03 – Stand-Up
04 – PRO8L3M x Włodi
06 – Gimpson
10 – Gedz
11 – Tides From Nebula
12 – Muzyczny Bieg na 6 łap
13 – T.Love
17 – The Fuse & Atem
18 – Łydka Grubasa, Kabanos, Frontal Cortex
19 – Folk Metal Night
20 – Giełda płyt winylowych
25 – Farben Lehre, Analogs, Reszta Pokolenia
26 – OSTR

grudzień

01 – Mesajah
02 – Romantycy Lekkich Obyczajów
03 – Dezerter + Kamikaze
04 – Vader
08 – Haydamaky
09 – Taco Hamingway
10 – Belzebong, Dopelord,Sunnata, Cerber
15 – Stand-up Warmia Andergrant – Sebastian Rejent // Śledź i Jazda!
16 – Małach / Rufuz
17 – Lady Pank
31 – Sylwester