26.05 Ostpreussen Moto Party – Motocykliści Dzieciom

Klub motocyklowy Ostpreussen zaprasza do klubu Andergrant na koncert charytatywny Ostpreussen Moto Party – Motocykliści Dzieciom.
Razem zagramy dla dzieciaków z Domu Dziecka w Szymonowie. Aktualnie pod opieką jego kadry znajduje się tam 46 przesympatycznych wychowanków w wieku od 6 do 18 lat. Dzieciaki uczęszczają Szkoły Podstawowej oraz gimnazjum w Szymonowie, Miłakowie, Szymanowie i Ostródzie, a także do szkół średnich. (więcej szczegółów na stroniewww.szymonowo.pl) Na scenie rozgrzeją nas zespoły Hymen, The Doctors i na koniec energetyczny Molly Malone’s. Dla spragnionych szeroki wybór napitków w barze. Dla głodnych świeże mięsiwa z grilla w klubowym ogródku. Dla zainteresowanych fantami – licytacje, z których dochód wesprze nasz cel.
Start imprezy 26 maja w Andergrancie. Bramy otwieramy o 18ej. Rozkład jazdy: 19.00 Hymen. 20.30 The Doctors. 21.30 Molly Malone’s. W przerwach licytacje. Wjazd kosztuje co łaska – nie mniej niż 25 złotych. W tejże cenie wliczone jest jedno piwo z baru. Zapraszamy! Spotkajmy się w dobrej atmosferze i zróbmy wspólnie coś pozytywnego.