28.09 Koncert charytatywny dla Martynki Kasznickiej

Zapraszamy na muzyczną ucztę, połączoną z czynieniem dobra
Charytatywnie zagrają i zaśpiewają dla nas: Sara Szymczak & Friends, Messy BrainPod KontroląPoniedziałekSydney LaneNie Oczekuj
W trakcie koncertu odbędą sią licytacje przedmiotów ofiarowanych przez naszych darczyńców.
Przewidujemy także kiermasz rękodzieła i różności wszelakich, a także stoisko ze smakołykami na słodko i wytrawnie.
Koncert jest oficjalnie zgłoszony i wspierany przez Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” . Dochód z koncertu i wszelkich działań, zostanie komisyjnie przeliczony przez komitet organizacyjny i wpłacony na konto Martynki w fundacji.
Prowadzenie koncertu – Rafał Kaczmarski
Wstęp – wrzutka do puszek.
Pomoc w organizacji: Nowy Andergrant i nasi kochani wolontariusze.
ZAPRASZAMY i z góry dziękujemy w imieniu Martynki za Wasze przybycie i hojność.
Zapraszajcie znajomych! ♥

Więcej informacji:
https://www.facebook.com/chwycicszczescie/
Martynka, ma 9 lat. Jest uczennicą III klasy szkoły podstawowej. Urodziła się z Zespołem Polanda, to bardzo rzadka choroba. Jej żebra są krzywe, brakuje w jej ręce kilku kości i mięśni i przez to nie chce się ona ruszać jak trzeba. Kiedy skończyła rok przeszła we Francji ciężką operację rączki. Następną w Polsce W kwietniu tego roku na jej drodze stanęli światowej sławy lekarze z USA z Paley Institute na Florydzie, dr. Feldman i Dr. Paley. Dr. Feldman rozpoznał u niej drugą chorobę, Radial Club Hand z całkowitym zanikiem kości promieniowej.
Możliwe jest wykonanie operacji, po której będzie mogła swobodnie zginać łokieć. Będzie mogła sama uczesać swoje długie włosy i podrapać się po nosie. Podczas tej samej operacji zostaną usprawnione jej 3 palce, które odzyskają ruchomość.
W odległych planach istnieje możliwość, że doktor przestawi jej palec i zrobi z niego kciuk, jednakże będzie to bardzo ciężki zabieg rekonstrukcyjny. Jeśli zajdzie konieczność trzeba będzie również wydłużyć jej rękę, która nie chce rosnąć tak szybko jak druga. Leczenie jest bardzo kosztowne. Potrzebna każda pomoc!
Pomóżmy Martynce Kasznickiej uzbierać fundusze na operację rączki w Paley Institute w USA!