28.10 Koncert Podaruj Oddech Karolinie

„Podaruj Oddech Karolinie” to impreza, na której musisz być właśnie Ty! Oprócz dobrej zabawy i muzyki będziesz miał/miała okazję pomóc fantastycznej dziewczynie, która potrzebuje naszej pomocy!
Do naszej akcji dołączają się gwiazdy z całej Polski m.in Cezary Żak, Red Lipstick Monster, Mateusz Gessler. Dzięki nim będziecie mieli okazję wylicytować podarunki WŁAŚNIE OD NICH z własnoręcznymi autografami! Pieniądze zostaną przeznaczone na rekonwalescencję, czyli kurację i powrót do zdrowia po przeszczepie, na który czeka Karolina Sawczuk. Niestety po przeszczepie leki, które będzie musiała brać młoda mama są bardzo kosztowne i nierefundowane, dlatego to my musiamy jej pomóc!
Licytacje to tylko jeden z punktów tego spotknia. Tej sobotniej nocy nie grozi Wam nuda! Będziecie bawić się przy mega zespołach, które specjalnie dla nas zagrają na Andegrantowej scenie! Jakie to zespoły? Dowiecie się już wkrótce!
Nie zawiedzcie nas!
Karoliny córka czeka z niecierpliwością, aby jej mama wyzdrowiała!
Więc bawmy się, koncertujmy i pomagajmy!
Śledźcie Fanpage głównego organizatora imprezy czyli Stowarzyszenie ProKultura, gdzie również będą umieszczane szczegóły dotyczące imprezy!
Chcesz dowiedzieć się wiecej o Karolinie Sawczuk? Kliknij w link poniżej!
http://retv.pl/2017/07/27/karolina-z-olsztyna-czeka-na-przeszczep-i-potrzebuje-wsparcia/