31.08 Risin Sabotage / Weird Tales/ Mary & The Highwalkers

Dudes & Dudettes,
Banshee Booking przedstawia…

DOOM/ STONER/ PSYCHODELA – tymi trzema, mocnymi hasłami wchodzimy w sezon koncertowy. Zacierajcie kopytka po same iskry, 31 sierpnia w klubie Nowy Andergrant zagra reprezentacja psychodelicznego doomu z Kijowa Risin Sabotage oraz dwa bagienne bandy z Warszawy Weird Tales oraz Mary & The Highwalkers.
Nie ma lekko.

Risin Sabotage – Ukraina, Kijów – Stoner / Psychedelic Rock / Doom

Europejska trasa „PLANET DIES TOUR” chłopaków z Kijowa nie omija Warmii. Grube loki psychodeli okalą nasze uszy – energetyczne gitary, przestrzenne bębny i ultra stonerowe wokale. Podróż 40 lat wstecz gwarantowana.
https://www.facebook.com/risin.sabotage/
https://risinsabotage.bandcamp.com/

Weird Tales – Warszawa – Doom / Sludge / Stoner

„Ruszyła – maszyna – po szynach – ospale, szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem, I kręci się, kręci się koło za kołem, I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi (…)” – dopisz do tego tonę smoły, szary dym na burgundowym niebie i specyficzny, ciągnący się za stonerowym pociągiem śpiew.
https://www.facebook.com/weirdtalesband/
https://weird.bandcamp.com/

Mary & The Highwalkers – Warszawa – Instrumental Stoner / Doom

To ten motyw, kiedy niskie, głębokie brzmienie głaszcze spragniony mózg. Kula gruzu od trzech gości z Warszawy. Poczęstunek serwują prosto z EPki „Chapter one: Cognition”.
https://www.facebook.com/maryandthehighwalkers/
https://maryandthehighwalkers.bandcamp.com/

Brama: 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu koncertu.
Online: http://bansheebooking.8merch.com/

Punkty sprzedaży stacjonarne:
Rockfan Sklep Muzyczny
Sarmata Pub
Nowy Andergrant

Niech Olsztyn stanie w kłębach dymu.

ps: Your mom’s booking również gości Risin Sabotage w Łorsoł niebawem. Warto sprawdzić, jeżeli wrzechświat stoi na przeszkodzie w tym balecie w Olsztynie.