5.10 Romantycy Lekkich Obyczajów

Romantycy Lekkich Obyczajów zagrają w Olsztynie podczas jesiennej trasy koncertowej promującej ich trzeci album – „Neoromantyzm”.

piątek 5.10.2018
Olsztyn – Nowy Andergrant
start: 20:00
zaczną: Brylanty&Bażanty

Bilety:
Ticketos.pl – 30 zł
https://ticketos.pl/event/984/Olsztyn-Romantycy-Lekkich-Obyczajow.html
Przedsprzedaż w klubie – 30 zł
W dniu koncertu – 40 zł

_________________________________________________

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 r. przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce – SP Records, która wydawała już takich artystów jak: Lao Che, Strachy Na Lachy, Kult, Happysad czy Kaliber 44. Na jesieni 2018 zagrają najdłuższą z ich dotychczasowych klubowych tras koncertowych, podczas której będą promować swoją najnowszą płytę – Neoromantyzm.

Na koncertach zaprezentują przekrój utworów z płyt „Lejdis&Dżentelmenels”, „Kosmos dla Mas” i najnowszej. RLO od początku tworzą Damian Lange i Adam Miller, wspierani na koncertach przez Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łacha (perkusja).

Posłuchaj RLO:
➡️ teledysk „Neoromantyzm” https://youtu.be/y8qBbSSbPGo
➡️ występ na Woodstock 2016 https://youtu.be/VMGcC3BP-VQ
➡️ kup płytę https://bit.ly/2HRQABa

Posłuchaj Brylanty&Bażanty:
➡️ https://youtu.be/xF5lsk1YZEE