Grali u nas

styczeń 2019
04 – Pierwszy Rap w roku – P7 x Ekipa Wno / Przeznaczenie / Cedoer / Lil mvti / Charlie Nerwus / Big Vamous / Mateo – Mistyczne Flow
05 – Latino Dance Party
06 – Stand Up Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski
11 – Żabson
12 – Zeppelinians – Tribute to Led Zepellin
18 – Silica promocją płyty ” Something Real „, Messy Brain
20 – Dr Misio
24 – Stand-up Warmia Andergrant / Mateusz Socha + Damian Skóra
25 – PSIśpiewki i łaKOCIE – koncert charytatywny na Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie
26 – Festiwal im. Szymona Czecha 2019 Petarda/ Gnida/ Banisher/ Decapitated
27 – Bielizna

luty
01 – Latino Dance Party
02 – TEDE
07 – Karaoke
08 – Young Multi
09 – 1125/ Good Attitude/ MotórDead
14 – Stand up
16 – Bedoes,
17 – Weronika Juszczak
21 – Karaoke
22 -3 x P – Po Godzinach, Plaster, Painkillers
23 – koncert charytatywny dla Marty Dziewiur
24 – Closterkeller
27 – Sting Tribute Show – The Stingears
28 – Karaoke

marzec
1 KAMP! Live Olsztyn
2  Nocny Kochanek | Wyprzedany
7 Stand-up Warmia / Blażej Krajewski – Komedia pomyłek
8 Egzegeza: Księga Pszczół · Tau
8 Pidżama Porno – CEiK – Olsztyn
8 Latino Dance Party
9 Linkin Park Tribute Show
10 Marek Dyjak ” Gintrowski”
14 Karaoke
15 Dr Misio
16 Czaqu
22 Poparzeni Kawą Trzy w AnderGrancie!
23 Punky Reggae live 2019
28 Kwiat Jabłoni
29 Koncert grup ” Silica ” i ” Messy Brain „
30 PlanBe w Olsztynie | Moda / Koncert premierowy
31 Hunter + Psychotype

kwiecień
04 – Disloyal, Insidius + Mass Insanity, Kocytos
05 – Guzior
06 – GOMOR//Bright Ophidia/Taroth/
06 – Łąki Łan na koncert zapraszamy do CEiIK
07 – 4Dreamers 17:00-19:00 / TAU od 20:00
11 – TURBO / HELLHAIM / LaNinia
12 – Cisza Jak Ta
13 – Sarius
14 – KAT & R. Kostrzewski
25 – Stand up Warmia
26 – Latino Dance Party
27 – Cerber / 72DR / Paranoid Mind
28 – Tymański/Ciechowski

maj

11 Byle Do Przodu w AnderGrancie
17 Latino Dance Party
18 Do Diabła z Wami
23 Stand-up Warmia / Adam Van Bendler /”Światło w tunelu”
24Damian Ukeje // Moje Boskie Buenos
31 Pikers MFC HNN