2013

2013

05 stycznia (so) – Turniej Noworoczny w SteelDarta

11 stycznia (pt) – Malanka Before – party (Biłyj Bereh,Fervor,Berkut)

12 stycznia (so) – Back4More

18 stycznia (pt) – LemON

19 stycznia (so) – KOBRANOCKA

24 stycznia (cz) – Hans Solo/52 Dębiec

25 stycznia (pt) – Back4More

26 stycznia (so) – Koncert ku pamięci SZYMONA CZECHA

31 stycznia (cz) – TaRuta, Horpyna

 

01 lutego (pt) – The ANALOGS

02 lutego (so) – Soul Earterz

08 lutego (pt) – ŁYDKA GRUBASA

09 lutego (so) – Back4More

14 lutego (cz) – APTEKA, KRYZYS, NANCY REGAN

15 lutego (pt) – donGURALesko

16 lutego (so) – TRANSSEXDISCO

17 lutego (nd) – INDIOS BRAVOS

22 lutego (pt) – TILT

23 lutego (so) – MIUOSH, ONAR

24 lutego (nd) – PIOTR BUKARTYK & SZAŁBYDAŁCI

 

01 marca (pt) – LUXTORPEDA

02 marca (so) – Back4More

08 marca (pt) – LAO CHE

09 marca (so) – GABA KULKA

10 marca (nd) – HUNTER

14 marca (cz) – Lena Romul

15 marca (pt) – 52 DĘBIEC / HANS SOLO

16 marca (so) – Back 4 More

17 marca (nd) – SKUBAS

21 marca (cz) – STRACHY NA LACHY

22 marca (pt) – Back4More

23 marca (so) – I Mistrzostwa Olsztyna w STEEL DARTA

24 marca (nd) – CHRIST AGONY

28 marca (cz) – BLAZE BAYLEY (ex. IRON MAIDEN)

29 marca (pt) – DIOX / RETURNERS / GRUBY MIELZKY

31 marca (nd) – Back4More

 

01 kwietnia (pn) – Pogromcy & Lany Poniedziałek

05 kwietnia (pt) – DEZERTER

06 kwietnia (so) – KIM NOVAK

07 kwietnia (nd) – O.S.T.R.

11 kwietnia (cz) – WIELKI DON SAMORZĄDÓW

12 kwietnia (pt) – CZESŁAW ŚPIEWA

13 kwietnia (so) – FARBEN LEHRE

14 kwietnia (nd) – TUNE

19 kwietnia (pt) – Back4More

20 kwietnia so) – RIVERSIDE

26 kwietnia (pt) – HEMP GRU

27 kwietnia (so) – Back4More

28 kwietnia (nd) – KAT & Roman Kostrzewski

30 kwietnia – soulEATERZZ

 

01 maja – Łydka Grubasa

10 maja – Pyskaty,HuczuHucz,Guova

11 maja – Dub Therapy

16 maja – War-Saw

18 maja – TEDE

31 maja – soulEATERZZ

 

14 czerwca – Las Melinas, Soul Pistols

15 czerwca – świeża krew za piątaka

22 czerwca – Black Metal w Noc Kupały

28 czerwca – Fuck School Get High

29 lipca – Teuta

02 sierpnia – Project Holiday & Grave Party
11 sierpnia – Harmony Disorder,Memento Mori, ZPO
14 sierpnia – DGzz
16 sierpnia – Soul Eaterz
17 sierpnia – GIGAnder
24 sierpnia – Gówno + Fajrant
28 sierpnia – after party VADER
30 sierpnia – Soul Eaterz: FUCK SCHOOL GET HIGH vol.2
31 sierpnia – Grind n roll

07 września – after party JAM HEROES
20 września  – Paluch/Kali
21 września – Transsexdisco
22 września – Flapjack
23 września  – Servants Of Silence + MOAFT
26 września – Janusz Yanina Iwański
28 września – Pandemonium 

październik

04 – Kajman / Bezczel / Rover
05 – Antigama, Gortal, Drown My Day,Feto In Fetus
07 – GRAI, Radogost, Perunwit
10 – Vervrax, Monolit
11 – Happysad
12 – Blindead, Tides From Nebula
16 – Mesajah
18 – Bracia Figo Fagot
19 – Coma
20 – Acid Drinkers
22 – Soniamiki
23 – Clock Machine
24 – Medium
25 – Łydka Grubasa
26 – Słoń/Mikser Demonologia 2
27 – Maleo Reggae Rockers

listopad

01 – Hate, Vedonist
02 – Hunter
04 – CeZik & KlejNuty , P.Birch
08 – Ten Typ Mes
09 – Closterkeller
12 – TSA
14 – Cochise
15 – Bisz, Gruby Mielzky
16 – Piersi
17 – Jelonek
21 – Maria Peszek
23 – Małpa, Wdowa
29 – Molly Malone’s, Ukryta Strona Miasta, Incomunicado, Biłyj Bereh
30 – DonGuralesko

grudzień 

05 – Herson + Ejtobangla
07 – Buka
12 – Smooth Beans
13 – Luxtorpeda
15 – Lachowicz L.A.S, Beneficjenci Splendoru
16 – Stand Up
21 – Łydka Grubasa
27 – DECEMBER PARTY 2013 !!! – Elephant Memory, Vagadilerha, Topielica, Kamikaze
28 – Elvis Tribute Band 

31 – SYLWESTER W ANDERGRANCIE