2011

07 stycznia – Karate Free Stylers, Plug & Play

14 stycznia – MALANKA w Nowym Andergrancie, zagrają: Veres Fervor, Widkryta Zona, Bilyj Bereh, Tuhaj Bej

15 stycznia – Olsztyn Old Underground ( Monolit, Messa, itp)

21 stycznia – Skauci, Vespa

22 stycznia – Turniej losowanych par deblowych w darta angielskiego w grze 501 d.o.

28 stycznia – Vavamuffin

29 stycznia – CHADA

 

04 lutego – BITWA O POJEZIERZE – bitwa freestaylowa – zgrają: Anonim, SZM, EFENTA itd…

05 lutego – Andrzej Nowak (TSA) z zespołem ZŁE PSY www.zlepsy.pl

11 lutego – GRUBSON

12 lutego – JELONEK + support: Lido

18 lutego – DEZERTER + The Cuffs + Utopia

19 lutego – DEPECHE MODE Party

24 lutego – Fisz Emade jako KIM NOWAK

25-26 lutego – FESTIVAL MUZYKI ELEKTRONNICZNEJ (szczegóły wkrótce)

 

04 marca – Tetris 05 marca – FARBEN LEHRE

11 marca – Moskwa, Cela nr.3, Motór Dead

12 marca – INDIOS BRAVOS

13 marca – MECH !!! + Canero

18 marca – ŁYDKA GRUBASA , Ananakofana , Last Request

19 marca – FRONTSIDE + Totem. Lostbone, Empatic

25 marca – DUB THERAPY#2 – Dubseed sound system (12 KW !!!) + Radikal Guru + Panczen

26 marca – Kabanos + TPN25

 

01 kwietnia – "Podziemie Patrzy" : Dyskografia, Efenta, SML Crew, KTJ i inni

02 kwietnia – "KULTowiada" spotkanie przy dobrej muzyce kult, kazik, knz

07 kwietnia – FORMA

08 kwietnia – PEZET + Małolat

09 kwietnia – KAT & Roman Kostrzewski

15 kwietnia – Koncert charytatywny na Dom Dziecka w Gryźlinach – The Wheler's Band , Ania Binkul , Łydka Grubasa, K.O.M.P Koncert i Aukcje poprowadzi Konrad " Wódka " Wódkiewicz

16 kwietnia – Olsztyn Old Underground (SCHIZMA …)

29 kwietnia – Olsztyńska Formacja Siła Bluesa

30 kwietnia – Paluch, Słoń 04 maja – METAL ATTACK TOUR 2011 – INCANTATION (usa), CHRIST AGONY (pl), Forecast (pl), Feto in Fetus (pl)

 

07 maja – HUNTER , MESSA , KaAtaKilla

13 maja – Małpa

15 maja – KSU ! ! ! + Propaganda + Incomunicado

20 maja – Olsztyńska Formacja Siła Bluesa

27 maja – TRAUMA + supporty (szczegóły wkrótce)

28 maja – Ogólnopolski zlot fanów DEPECHE MODE

 

02 czerwca – APPLESEED i Fade Out

03 czerwca – 13% + CERBER + HEADSHOT + MASSACRA ENGINEERING + NERV

04 czerwca – Transsexdisco + PodobaMiSię

10 czerwca – DUB THERAPY#3 – Roots Revival Sound System (wawa) + Ruff Puff Sound (Bydgoszcz) + Fatty Fatty (Wawa) + Panczen::: całonocna sesja roots and culture na 8 kw nagłośnieniu!

11 czerwca – Warmia Underground Live Night vol.12 – MARSJASZ, Queen of Sorrow & goście

17 czerwca – OPEN MAJK – Dyskografia, Pacta – Hip Hop freestyle

18 czerwca – The Wheeler's Band

24 czerwca – Afterparty Marszu Wyzwolenia Konopii – JASNA LIRYKA, QBlabel, Volfram, Mania Crew

25 czerwca – CRASH FESTIVAL vol.3 – THEMPEST, CANERO, Inner Reflection, Cerber, Arisen, Ossis

26 czerwca – Atmasfera

 

02 lipca – Grill'n'Grind

16 lipca – DEPECHE MODE Party

29 lipca – NO TURNING BACK + FINAL PRAYER + DESPERATE TIMES & MORE

30 lipca – The Enters ,Karate Free Stylers ,Oslo Kill City

 

27 sierpnia – II Otwarty Turniej w STEELDARTA o puchar klubu Nowy ANDERGRANT

 

02 września – Warmia Underground Live Night vol. XIII – HOSTICA,VOMIT YOUR BRAIN, CERBER, KOHORTA

03 września – Back to Vinyl vol.I – Impreza tematyczna –

09 września – Non Koneksja

16 września – KUBISZEW & DE2S + Guests, support: KTJ

23 września – The BILL

24 września – Kiev Office + Karate Free Stylers

25 września – ACID DRINKERS

30 września – CLOSTERKELLER

 

01 października – Lordz of Andergrant – SKORUP, MIUOSH, KTJ, Emtees/Owat,Peerzet – wieczór poprowadzi DJ Exorcist

06 października – STRACHY NA LACHY

07 października – The ANALOGS + VIENIO (Molesta) & W.S.C.

08 października – INDIOS BRAVOS

13 października – Dikanda

14 października – Parias

15 października – 5 urodziny zespołu THEMPEST zagrają : Thempest, Forecast,Immense Decay, Deathcaller, Memembris, Wood Scream

21 października – GRUBSON & Bob One

22 października – Żywiołak

23 października – HUNTER & Neuronia, Lido

27 października – Koniec Świata

28 października – DEPECHE MODE Party

29 października – CETI (Grzegorz Kupczyk ex.TURBO) + Hateera,Wicked Side, Black Sun, After Shock

30 października – TIDES FROM NEBULA + Thesis

 

03 listopada – COMA

04 listopada – HAPPYSAD

05 listopada – Hardcore Family – ZPO-Złośliwy Pomruk Odbytnicy, WAR-SAW, CANERO, CERBER, STPOKLATKA

10 listopada – KAZIK NA ŻYWO

11 listopada – Koncert charytatywny

12 listopada – SOKÓŁ i MARYSIA Starosta

17 listopada – MUCHY

18 listopada – LUXTORPEDA

19 listopada – MALEO REGGAE ROCKERS

23 listopada – OCEAN + Forma

25 listopada – ŁĄKI ŁAN 01 grudnia – PALUCH

 

02 grudnia – ROCKOTEKA ! ! !

03 grudnia – "Nie licz na św. Mikołaja – PREZENT WYGRAJ SOBIE SAM" Mikołajkowy turniej w Steel Darta – a po 20.00 ROCKOTEKA ! ! !

09 grudnia – ŚWIETLIKI

16 grudnia – Dub Therapy #4

17 grudnia – HI FI BANDA