2012

07 stycznia – WOŚP zagrają: NEURA, D'DORSH, ERIJEF MASSIV, TRANSSEXDISCO

21 stycznia – W.E.N.A. , VNM, JONGMEN

22 stycznia – "Covan Wake the Fuck Up Tour 2012" – HUNTER , VIRGIN SNATCH, THY DISEASE, MADE OF HATE, EMPATIC,

27 stycznia – ŁYDKA GRUBASA, ANANAKOFANA, SORRY ANDŻEJ (wejście 5 zł)

28 stycznia – DEPECHE MODE Party

 

03 lutego – PANDEMONNIUM, NORTH, NORTHERN PLAGUE, GUTSHOT

04 lutego – EAST WEST ROCKERS

10 lutego – VOO VOO "Przy Lampce" 11 lutego – "SKINS PARTY" zobacz szczegóły

17 lutego – DonGURALesko

18 lutego – od godz.19.00 do 3.00 impreza zamknięta

24 lutego – LAO CHE

25 lutego – KAT & Roman Kostrzewski

 

03 marca – DUB THERAPY#5 – Roots Reggae Dub sesja na 6,8kw sound systemie!RAS BASS SOUND SYSTEM (Łódź), BASS INVADERS oraz goście!

09 marca – RAGGAFAYA, ŁYDKA GRUBASA

10 marca – MEDIUM & lokalne supporty

16 marca – "Deathcore Legion Tour 2012" – FRONTSIDE, ANNOTATIONS OF AUTOPSY (uk), MY AUTMUN (ru), DROWN MY DAY (pl)

17 marca – WSRH (Słoń z Shellerinim)

22 marca – "Blitzkrieg VI" – VADER, RESISTANCE, ERIS IS MY HOMEGIRL,CALM HATCHERY, THE SIXPOUNDER 23 marca – CZESŁAW ŚPIEWA

24 marca – "Hardcore Family vol.2"

30 marca – ŁONA i WEBBER

 

03 kwietnia – BLAZE BAYLEY (ex.Iron Maiden, Wolfsbane)

04 kwietnia – "OJCIEC CHRZESTNY IV" zobacz

08 kwietnia – IV Urodziny BACK4MORE

12 kwietnia – APTEKA

13 kwietnia – JELONEK

14 kwietnia – "RETRO ELECTRO" – impreza tematyczna

15 kwietnia – CHRIST AGONY, Nehekham, Cerber

20 kwietnia – FISZ EMADE

22 kwietnia – O.S.T.R. & ZORAK & HAEM & KOCHAN

27 kwietnia – JULIA MARCELL

28 kwietnia – "MORNING WOOD" – imprezka

29 kwietnia – FLIT

 

02 maja – ALASTOR

25 maja – INCOMUNICADO, UTOPIA, FAJRANT

31 maja – OEDIPUS + Messa

 

01 czerwca – ŁYDKA GRUBASA

02 czerwca – Ogólnopolski zlot fanów DEPECHE MODE

04 czerwca – Pokaz filmu "Historia Roja, czyli w ziemi lepiej słychać",w reżyserii Jerzego Zalewskiego. Wstęp wolny!

08 czerwca – KUŚKA BROTHERS – koncert po projekcji meczów

29 czerwca – HAWAII PARTY ROZPOCZĘCIE WAKACJI 2012

30 czerwca – BENEFIT GRIND’N'ROLL DLA SZYMONA CZECHA !!!

 

14 lipca – Koncert Charytatywny dla Patryka

28 lipca – SPIRITUS BIMBERUS VOL.1

 

01 września – PROJECT X POLAND – spektakularny projekt inspirowany imprezą ukazaną w filmie Warner Bros. – Project X !

14 września – "Wrath Of Gods Mini Tour 2012" – zagrają:Pneumatic Frost, DeadThorn, Forecast, Neolith, Thempest

16 września – "Punk Rock Circus Tour" – THE BILL, Sexbomba, Incomunicado

20 września – NoMeansNo – legendarne trio z Kanady, support zagra DNA

22 września – KALI – prezentuje album "Gdy Zgaśnie Słońce"

28 września – KAMIL BEDNAREK

29 września – 13th Olsztyn Old Underground – zagrają:Parricide,Centurion,Sphere,The DeadGoats,Gutshot

 

04 października – MELA KOTELUK

05 października – ŁYDKA GRUBASA , Sandaless

06 października – Wielkie Licealne Otrzęsiny Olsztyna 2012

12 października – DUB THERAPY #6

13 października – "Fall Celebration Fest 2012"

18 października – HAYDAMAKY + Ukrainian Folk

19 października – FLAPJACK & NOKO

23 października – CeZik & KlejNuty

25 października – KONCERT CHARYTATYWNY – MESSA, D'DORSH,ŁYDKA GRUBASA

26 października – DRUŻYNA MISTRZÓW – PIH,PALUCH,BORIXON & KAJMAN,LUKASYNO & KRISO

27 października – HAPPYSAD

28 października – NAO, Echoes of Neon

31 października – HALLOWEEN Party

 

02 listopada – ACID DRINKERS

06 listopada – GRZEGORZ SKAWIŃSKI Solo

08 listopada – AnderParty

09 listopada – KABANOS

10 listopada – TEN TYP MES

16 listopada – VooVoo

17 listopada – TIDES FROM NEBULA

18 listopada – AKURAT, The ABSTINENTS

22 listopada – The TOOBES

23 listopada – VAVAMUFFIN

24 listopada – ARMIA

25 listopada – RockH

29 listopada – AnderParty

30 listopada – COMA

 

01 grudnia – GRUBSON

02 grudnia – T.LOVE

07 grudnia – ŁĄKI ŁAN

08 grudnia – WSRH

09 grudnia – Olsztyńskie Mikołajki – FLIT , D"Dorsh , Fervor

13 grudnia – MARIKA

14 grudnia – December Party in Ander – HYPERIAL, MONOLIT,THEMPEST, MASSACRA ENGINEERING

15 grudnia – IRA

21 grudnia – Koncert charytatywny Mikołaj Patrykowi

22 grudnia – Dzień po końcu świata Electro – Soul Eaterz 10

28 grudnia – Fluo Party

31 grudnia – SYLWESTER w AnderGrancie