23.02 Koncert charytatywny dla Marty Dziewiur – gramy i pomagamy

Kochani … 23.02.2019r to ważna data! Zagramy, zatańczymy, porozmawiamy, policytujemy, pośmiejemy się … A to wszystko dla przecudownej Osoby – Marty Dziewiur. Nie dość, że sama poważnie chora, to i wspomaga innych chorujących.

Marta choruje na padaczkę lekooporną, anemię wieloniedoborową, tężyczkę, endometriozę, celiakię, metaboliczne uszkodzenie kości, kolagenozę i wiele innych. Jest po usunięciu żołądka i dwukrotnym usuwaniu gruczolaków przysadki mózgowej.
Jest żywiona pozajelitowo.
Mieszkanie Marty wymaga remontu. Jest malutkie i przytulne, ale niedostosowane do jej potrzeb. Sam remont (przystosowanie) łazienki wyceniono na 30 tysięcy złotych.
Wasze wsparcie zostanie także wykorzystane na leki, rehabilitacje, dojazdy do specjalistów, opłaty za wizyty lekarskie.
Proszę, stańcie do boju razem z Dzielną Wojowniczką. To kobieta o wielkim sercu i nigdy nie pozostaje obojętna na krzywdy innych. Zawsze można na nią liczyć. Choć sama walczy o każdy oddech, uśmiech, dzień, nie zapomina o wspieraniu innych. Bardzo Was proszę o pomoc.

W tymże dniu wspomagać będą też i cudowni Artyści … OSB ( Olsztyński Spieniacz Bluesa ), Bożena Kraczkowska, Magdalena Faszcza wraz z grupą Ritmo Flamenco, Czyści jak łza i gość specjalny, światowej sławy muzyk ,rodem z Olsztyna – Aron Blum.

Moi Drodzy … wjeżdżamy tłumnie do klubu Nowy Andegrant 23.02.2019r. Start godz.19:00.
Wjazd – wrzutka do puszek.
Cała zawartość puszek zostanie komisyjnie przeliczona przez zarejestrowany komitet społeczny oraz wpłacona na subkonto Marty prowadzone przez Fundacja Avalon
Nie zapominajcie, że na licytacje są przeznaczone wspaniałe przedmioty, żarcicho, masaże, upiększanie urody itd.

A to wszystko dla naszej Kochanej – Dzielnej Wojowniczki – Martusi Dziewiur.
Prowadzenie koncertu, licytacje – przeurocza Jola Wiszniewska.